Doğanın korunması, çocukların gelişimi,  eğitimin desteklenmesi, toplumsal engellerin kaldırılması, kadın-erkek eşitliğinin sağlanması ve sağlıklı yaşam koşullarının oluşması için çalışan Dernek ve Vakıflar ile bu kurumlara katkıda bulunan ticari kuruluşların hediyelik ürünlerini tanıtarak, kurumsal veya bireysel hediye alımlarında sosyal fayda sağlayan ürünlerin tercih edilmesini sağlamak.

Sosyal sorumluluk sahibi birey ve kurumları, toplumsal fayda sağlayan hediyeleri almaya teşvik ederek toplumsal gelişime katkı sağlamak.

GÜLÜMSETEN HEDİYELER; doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, yılbaşı hediyeleri ile nikah davetiyesi, nikah şekeri gibi 'özel gün hediye' alımlarında sosyal 

fayda yaratan ürünlerin tercih edilmesi için alternatif ürünleri bir araya getirip, ihtiyaca göre kolaylıkla erişimini sağlayarak toplumsal gelişime katkıda bulunmayı amaçlar.

​MİSYON

KURULUŞ AMACI

VİZYON

GÜLÜMSETEN HEDİYELER


Sosyal sorumluluk duygumun ve bilincimin ailemden genetik olarak geçtiğini düşünüyorum :) Tüm çocukluğum, ailemin ''ben'den önce biz'' diyerek topluma fayda sağlayan gönüllü faaliyetlerini izleyerek geçti. ​Hayatım boyunca destek verdiğim sosyal projelerle ilgili hedefim, 2014 yılında New York merkezli Women’s Entrepreneurship Day (WED) tarafından Türkiye Elçisi seçilerek WED Kadın Girişimciler Günü toplantısına davet edilmemle şekillendi.  


​ABD Başkanı'nın büyükannesi, Kenya'daki MSOF Vakfı'nın kurucusu Mama Sarah Obama ile yaptığım görüşmeler sonucunda ''ülkeme en fazla katkıyı nasıl sağlarım'' diye düşündüm ve uzun zamandır hayalini kurduğum sosyal girişimcilik projem Gülümseten Hediyeler doğdu.


Gülümseten Hediyeler'in, topluma fayda sağlaması dileğiyle...

​​

Hande Unan

GÜLÜMSETEN HEDİYELER Kurucusu

WED Türkiye Elçisi
BİR SOSYAL GİRİŞİMCİNİN HİKAYESİ ...